Aktualności

IV Ju-Jitsu Silesian Open 202126.05.2021

Zawodnicy klubu Grappling Kraków wzięli udział w dwudniowych zawodach IV Ju-Jitsu Silesian Open 2021. Wydarzenie odbyło się w Katowicach w dniach 22-23.05.2021r. 

Nasi klubowicze licznie stawili się na zawodach, aby sprawdzić swoją formę.

Pierwszego dnia zmagań odbywały się walki dzieci i młodzieży.

Nasze Małe Smoki doskonale poradziły sobie podczas tych zawodów. Wszyscy pokazali się z bardzo dobrej strony. 

Najmłodsi zawodnicy naszego klubu w kategoriach U8, U10, U12 i U14 zdobyli dużą ilość medali: 15x złoto, 16x srebro oraz 14xbrąz.

Młodzi sportowcy rewelacyjnie się zaprezentowali, co poskutkowało nagrodami dla najlepszych zawodników, które otrzymali: Natalia Słowikowska w kategorii U10 oraz Janina Żurek i Jan Wajda w kategorii U12.

Podczas drugiego dnia zawodów nasi zawodnicy zmierzyli się w kategoriach U16, U18, Senior białe-niebieskie oraz Senior purpury-brązy-czarne pasy Gi/NoGi. 

Niedziela również była dla nas bardzo udana, ponieważ sportowcy Grappling Kraków znowu zdobyli wiele medali: 15xzłoto, 5xsrebro oraz 6xbrąz.

Podobnie jak podczas pierwszego dnia nasi klubowicze pokazali bardzo wysoką formę. 

Nagrody dla najlepszych zawodników w swoich kategoriach otrzymały: Agnieszka Goły odznaczona dwukrotnie, Antosia Żurek oraz Magdalena Orczyk.

Zawody te były niezwykle udane dla naszych młodszych zawodników, jak również tych bardziej doświadczonych.

Jak widać po ostatnim weekendzie otrzymaliśmy mnóstwo dobrych wiadomości dotyczących IV Ju-Jitsu Silesian Open 2021, jednak to jeszcze nie koniec. 

Wiele zdobytych medali przełożyło się na zdobycie pierwszego miejsca w klasyfikacji drużynowej dla klubu Grappling Kraków, co jest dużym powodem do radości.

Gratulujemy udanych występów wszystkim zawodnikom oraz trenerom!

Wróć do listy