Kalendarz zajęć

GRAFIK

Wyczyść filtry »
« Grudzień »
« 10 do 16-12-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00  
60 min

BJJ OPEN Struga

Marcin Dudek

Nad Strugą

 
60 min

BJJ OPEN Struga

Marcin Dudek

Nad Strugą

     
09:30          
60 min

Siłownia-sporty walki

Sebastian Oliwa

Wola - Siłownia

 
120 min

Sparingi/Wolna mata

Michał Płoucha

Wola - sala 1

16:00
60 min

Boks/Kick-boxing

Paweł Bielic

Wola - sala 1

 
60 min

Boks/Kick-boxing

Paweł Bielic

Wola - sala 1

 
60 min

Projekt Wojownik klasa 1-3

Tomasz Nosal

Wola - sala 1

   
45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldemar Mońka

Wola - sala 2

45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldemar Mońka

Wola - sala 2

 
16:15  
45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz Wróbel

Wola - sala 1

 
45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz Wróbel

Wola - sala 1

     
16:45
75 min

Judo/BJJ 11-15 zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 2

 
75 min

Judo/BJJ 11-15 zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 2

       
17:00
60 min

Judo/BJJ 4-6 lat Struga

Maciej Mach

Nad Strugą

60 min

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - Siłownia

60 min

Judo/BJJ 4-6 lat Struga

Maciej Mach

Nad Strugą

60 min

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - Siłownia

60 min

Projekt Wojownik klasa 4-6

Marcin Dudek

Wola - sala 1

   
60 min

Judo/BJJ 7-10 lat zaawansowani

Waldemar Mońka

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 6-8 lat

Łukasz Wróbel

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 7-10 lat zaawansowani

Waldemar Mońka

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 6-8 lat

Łukasz Wróbel

Wola - sala 1

 
60 min

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

 
60 min

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

 
17:15  
60 min

Judo/BJJ 6-8 lat Struga

Dominik Olszewski

Nad Strugą

 
60 min

Judo/BJJ 6-8 lat Struga

Dominik Olszewski

Nad Strugą

     
18:00
60 min

K1 P1 Struga

Paweł Kotaba

Nad Strugą

60 min

Zapasy P2

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 2

60 min

K1 P1 Struga

Paweł Kotaba

Nad Strugą

60 min

Zapasy P2

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 2

90 min

BJJ P2

Marcin Pluta

Wola - sala 1

   
90 min

BJJ P2

Marcin Pluta

Wola - sala 1

 
90 min

BJJ P2

Marcin Dudek

Wola - sala 1

 
60 min

K1 OPEN Struga

Paweł Kotaba

Nad Strugą

90 min

MMA P3

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 2

90 min

MMA P3

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 2

90 min

MMA P3

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 2

18:15  
75 min

BJJ Grupa mieszana

Dominik Olszewski

Nad Strugą

 
75 min

BJJ Grupa mieszana

Dominik Olszewski

Nad Strugą

     
19:00
60 min

BJJ P1 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

75 min

BJJ NoGi P2

Marcin Dudek

Wola - sala 2

60 min

BJJ P1 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

75 min

BJJ NoGi P2

Marcin Dudek

Wola - sala 2

60 min

MMA OPEN Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

   
 
60 min

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 1

 
60 min

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 1

 
19:30
60 min

MMA P1

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 1

 
60 min

MMA P1

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 1

       
19:45
75 min

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
75 min

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
75 min

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

   
20:00
60 min

MMA P2 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

60 min

MMA P2 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

     
 
60 min

Boks P1 Struga

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

 
60 min

Boks P1 Struga

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

20:15  
75 min

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

 
75 min

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

     
20:30
60 min

Zapasy P1

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 1

 
60 min

Zapasy P1

Łukasz Chlewicki

Wola - sala 1

       
21:00
60 min

BJJ NoGi P2 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

MMA P1 Struga

Dariusz Ząbek

Nad Strugą

60 min

BJJ NoGi P2 Struga

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

MMA P1 Struga

Dariusz Ząbek

Nad Strugą

     
60 min

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
60 min

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
← →