Kalendarz zajęć

GRAFIK

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:00          
120 min

Sparingi 120 min

Marcin Dudek

Wola - sala 1

 
11:30          
60 min

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

 
16:00
60 min

Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa

Adam B.

Wola - sala 2

60 min

Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa

Łukasz W.

Wola - sala 2

60 min

Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa

Adam B.

Wola - sala 2

45 min

Judo/BJJ 4-8 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

     
45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldek

Wola - sala 1

 
45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldek

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa

Łukasz W.

Wola - sala 2

45 min

Judo/BJJ 4-8 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

   
16:30        
75 min

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

   
16:45
75 min

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

 
75 min

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 9-14 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

     
60 min

Judo/BJJ 9-14 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

   
17:00
60 min

Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani

Ania A.

Wola - sala 2

60 min

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - sala 1

60 min

Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani

Ania A.

Wola - sala 2

60 min

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - sala 1

     
60 min

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz W.

Wola - sala 2

60 min

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

45 min

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz W.

Wola - sala 2

17:45        
120 min

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

   
18:00
90 min

BJJ P2 i P3

Marcin Dudek

Wola - sala 2

60 min

Boks P1 - [Struga]

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

60 min

K1 P1 - [Struga]

Paweł Kotaba

Nad Strugą

60 min

Boks P1 - [Struga]

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

60 min

K1 P1 - [Struga]

Paweł Kotaba

Nad Strugą

   
120 min

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

60 min

MMA P1

Filip W.

Wola - sala 2

90 min

BJJ P2 i P3

Marcin Dudek

Wola - sala 2

60 min

MMA P1

Filip W.

Wola - sala 2

90 min

BJJ P2 i P3

Marcin Pluta

Wola - sala 2

 
60 min

Zapasy P2, P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

120 min

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

60 min

Zapasy P2, P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

 
19:00
60 min

BJJ P1 [Struga]

Nad Strugą

60 min

BJJ NoGi OPEN

Marcin Dudek

Wola - sala 1

60 min

BJJ P1 [Struga]

Nad Strugą

60 min

BJJ NoGi OPEN

Marcin Dudek

Wola - sala 1

60 min

MMA OPEN

Rafał Lasota

Nad Strugą

   
 
60 min

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

 
60 min

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

 
60 min

Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

60 min

Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

19:45
75 min

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
75 min

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
60 min

Boks OPEN

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 1

   
20:00
60 min

MMA P1

Adam B.

Wola - sala 1

60 min

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

60 min

MMA P1

Adam B.

Wola - sala 1

60 min

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

     
60 min

MMA P2 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 2

60 min

MMA P2 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 2

 
60 min

MMA P1 - [Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

 
60 min

MMA P1 - [Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

21:00
60 min

BJJ NoGI P2, P3 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

BJJ P1 i P2 - [Struga]

Marcin Dudek

Nad Strugą

60 min

BJJ NoGI P2, P3 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

60 min

BJJ P1 i P2 - [Struga]

Marcin Dudek

Nad Strugą

     
60 min

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
60 min

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

 
← →