Kalendarz zajęć

GRAFIK

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Pn, 18-06-2018 16:00 - 17:00 Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa Adam B.
16:00 - 16:45 Judo/BJJ 4-6 lat Waldek
16:00 - 16:45 Judo/BJJ 4-8 lat [Struga] Karolina B.
16:45 - 18:00 Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani Marcin Dudek
16:45 - 17:45 Judo/BJJ 9-14 lat [Struga] Karolina B.
17:00 - 18:00 Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani Ania A.
17:00 - 18:00 Kettlebell Magda Zaszczudłowicz
18:00 - 19:30 BJJ P2 i P3 Marcin Dudek
18:00 - 20:00 MMA P3 Łukasz Ch.
19:00 - 20:00 BJJ P1 [Struga]
19:45 - 21:00 Boks P2 Klaudiusz Hejmej
20:00 - 21:00 MMA P1 Adam B.
20:00 - 21:00 MMA P2 - [Struga] Rafał Lasota
21:00 - 22:00 BJJ NoGI P2, P3 - [Struga] Rafał Lasota
21:00 - 22:00 Boks P1 Klaudiusz Hejmej
Wt, 19-06-2018 16:00 - 17:00 Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa Łukasz W.
17:00 - 18:00 CrossTrening Daniel Płonka
17:00 - 17:45 Judo/BJJ 4-6 lat Łukasz W.
18:00 - 19:00 Boks P1 - [Struga] Klaudiusz Hejmej
18:00 - 19:00 MMA P1 Filip W.
18:00 - 19:00 Zapasy P2, P3 Łukasz Ch.
19:00 - 20:00 BJJ NoGi OPEN Marcin Dudek
19:00 - 20:00 MMA P2 Rafał Lasota
19:00 - 20:00 Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga] Darek Z.
20:00 - 21:00 BJJ P1 Marcin Pluta
20:00 - 21:00 K1 P1 Paweł Kotaba
20:00 - 21:00 MMA P1 - [Struga] Darek Z.
21:00 - 22:00 BJJ P1 i P2 - [Struga] Marcin Dudek
Śr, 20-06-2018 16:00 - 17:00 Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa Adam B.
16:00 - 16:45 Judo/BJJ 4-6 lat Waldek
16:45 - 18:00 Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani Marcin Dudek
17:00 - 18:00 Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani Ania A.
17:00 - 18:00 Kettlebell Magda Zaszczudłowicz
18:00 - 19:00 K1 P1 - [Struga] Paweł Kotaba
18:00 - 19:30 BJJ P2 i P3 Marcin Dudek
18:00 - 20:00 MMA P3 Łukasz Ch.
19:00 - 20:00 BJJ P1 [Struga]
19:45 - 21:00 Boks P2 Klaudiusz Hejmej
20:00 - 21:00 MMA P1 Adam B.
20:00 - 21:00 MMA P2 - [Struga] Rafał Lasota
21:00 - 22:00 BJJ NoGI P2, P3 - [Struga] Rafał Lasota
21:00 - 22:00 Boks P1 Klaudiusz Hejmej
Cz, 21-06-2018 16:00 - 16:45 Judo/BJJ 4-8 lat [Struga] Karolina B.
16:00 - 17:00 Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa Łukasz W.
16:45 - 17:45 Judo/BJJ 9-14 lat [Struga] Karolina B.
17:00 - 18:00 CrossTrening Daniel Płonka
17:00 - 17:45 Judo/BJJ 4-6 lat Łukasz W.
18:00 - 19:00 Boks P1 - [Struga] Klaudiusz Hejmej
18:00 - 19:00 MMA P1 Filip W.
18:00 - 19:00 Zapasy P2, P3 Łukasz Ch.
19:00 - 20:00 BJJ NoGi OPEN Marcin Dudek
19:00 - 20:00 MMA P2 Rafał Lasota
19:00 - 20:00 Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga] Darek Z.
20:00 - 21:00 BJJ P1 Marcin Pluta
20:00 - 21:00 K1 P1 Paweł Kotaba
20:00 - 21:00 MMA P1 - [Struga] Darek Z.
21:00 - 22:00 BJJ P1 i P2 - [Struga] Marcin Dudek
Pt, 22-06-2018 16:30 - 17:45 Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani Marcin Dudek
17:45 - 19:45 MMA P3 Łukasz Ch.
18:00 - 19:00 K1 P1 - [Struga] Paweł Kotaba
18:00 - 19:30 BJJ P2 i P3 Marcin Pluta
19:00 - 20:00 MMA OPEN Rafał Lasota
19:45 - 20:45 Boks OPEN Klaudiusz Hejmej
So, 23-06-2018 10:00 - 12:00 Sparingi 120 min Marcin Dudek
11:30 - 12:30 Kettlebell Magda Zaszczudłowicz