Kalendarz zajęć

GRAFIK

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00-17:00

Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa

Adam B.

Wola - sala 2

16:00-16:45

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldek

Wola - sala 1

16:00-16:45

Judo/BJJ 4-8 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

16:45-18:00

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

16:45-17:45

Judo/BJJ 9-14 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

17:00-18:00

Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani

Ania A.

Wola - sala 2

17:00-18:00

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

18:00-19:30

BJJ P2 i P3

Marcin Dudek

Wola - sala 2

18:00-20:00

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

19:00-20:00

BJJ P1 [Struga]

Nad Strugą

19:45-21:00

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

20:00-21:00

MMA P1

Adam B.

Wola - sala 1

20:00-21:00

MMA P2 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

21:00-22:00

BJJ NoGI P2, P3 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

21:00-22:00

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

16:00-17:00

Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa

Łukasz W.

Wola - sala 2

17:00-18:00

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - sala 1

17:00-17:45

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz W.

Wola - sala 2

18:00-19:00

Boks P1 - [Struga]

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

18:00-19:00

MMA P1

Filip W.

Wola - sala 2

18:00-19:00

Zapasy P2, P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

19:00-20:00

BJJ NoGi OPEN

Marcin Dudek

Wola - sala 1

19:00-20:00

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

19:00-20:00

Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

20:00-21:00

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

20:00-21:00

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 2

20:00-21:00

MMA P1 - [Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

21:00-22:00

BJJ P1 i P2 - [Struga]

Marcin Dudek

Nad Strugą

16:00-17:00

Judo/BJJ 10-15 lat podstawowa

Adam B.

Wola - sala 2

16:00-16:45

Judo/BJJ 4-6 lat

Waldek

Wola - sala 1

16:45-18:00

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

17:00-18:00

Judo/BJJ 7-9 lat zaawansowani

Ania A.

Wola - sala 2

17:00-18:00

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

18:00-19:00

K1 P1 - [Struga]

Paweł Kotaba

Nad Strugą

18:00-19:30

BJJ P2 i P3

Marcin Dudek

Wola - sala 2

18:00-20:00

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

19:00-20:00

BJJ P1 [Struga]

Nad Strugą

19:45-21:00

Boks P2

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

20:00-21:00

MMA P1

Adam B.

Wola - sala 1

20:00-21:00

MMA P2 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

21:00-22:00

BJJ NoGI P2, P3 - [Struga]

Rafał Lasota

Nad Strugą

21:00-22:00

Boks P1

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 2

16:00-16:45

Judo/BJJ 4-8 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

16:00-17:00

Judo/BJJ 7-9 lat podstawowa

Łukasz W.

Wola - sala 2

16:45-17:45

Judo/BJJ 9-14 lat [Struga]

Karolina B.

Nad Strugą

17:00-18:00

CrossTrening

Daniel Płonka

Wola - sala 1

17:00-17:45

Judo/BJJ 4-6 lat

Łukasz W.

Wola - sala 2

18:00-19:00

Boks P1 - [Struga]

Klaudiusz Hejmej

Nad Strugą

18:00-19:00

MMA P1

Filip W.

Wola - sala 2

18:00-19:00

Zapasy P2, P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

19:00-20:00

BJJ NoGi OPEN

Marcin Dudek

Wola - sala 1

19:00-20:00

MMA P2

Rafał Lasota

Wola - sala 2

19:00-20:00

Samoob/BJJ/MMA dla kobiet -[Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

20:00-21:00

BJJ P1

Marcin Pluta

Wola - sala 1

20:00-21:00

K1 P1

Paweł Kotaba

Wola - sala 2

20:00-21:00

MMA P1 - [Struga]

Darek Z.

Nad Strugą

21:00-22:00

BJJ P1 i P2 - [Struga]

Marcin Dudek

Nad Strugą

16:30-17:45

Judo/BJJ 10-15 lat zaawansowani

Marcin Dudek

Wola - sala 1

17:45-19:45

MMA P3

Łukasz Ch.

Wola - sala 1

18:00-19:00

K1 P1 - [Struga]

Paweł Kotaba

Nad Strugą

18:00-19:30

BJJ P2 i P3

Marcin Pluta

Wola - sala 2

19:00-20:00

MMA OPEN

Rafał Lasota

Nad Strugą

19:45-20:45

Boks OPEN

Klaudiusz Hejmej

Wola - sala 1

10:00-12:00

Sparingi 120 min

Marcin Dudek

Wola - sala 1

11:30-12:30

Kettlebell

Magda Zaszczudłowicz

Wola - Siłownia

 
← →